Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone 7 - es telefon?

Windows phone 7 - es telefon?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy mennyire éri meg win7es telót venni?Miben jó és miben nem?

windos phone 7 vs android?


2011. ápr. 26. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg szerintem Android az alkalmazások és játékok száma miatt de jön felfelé a WP7 is.
2011. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nagyon jó vasat kapsz viszonylag jó áron.

elég az omnia 7et megnézni.

a hátrány, hogy nem igazán vannak rá még alkalmazások.

2011. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 blex ***** válasza:

hát leegyszerűsítve az android azoknak való, akik szeretnek mindent testreszabni, sokat foglalkozni a telefonjukkal, a wp7 pedig azoknak, akik sebességre és egyszerűségre vágynak.

wp7-re egyelőre kevesebb alkalmazás van, de a fontosabb dolgokat megtalálod és - ha ez fontos - a microsoft nagyon gyúr a játékokra. vannak még hiányzó funkciók, de egyre kevesebb.

a legjobb, ha megnézel néhány videót, olvasgatsz kicsit és ha van lehetőséged, ki is próbálod őket. ez egy elég szubjektív döntés.

2011. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elöttem szólalók már leirták!:)

Én is most fogok venni egy htc hd 7-et,és sokat olvastam róla!Szerintem megéri!

2011. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!