Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC HD 7-et hogyan tudom...

HTC HD 7-et hogyan tudom magyarositani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég kezdő vagyok a dolgokba de egy HTC HD 7-en gondolkodok mint jó vétel.Mivel még nem volt nekem angol nyelvű telom,ezért félek egy kicsit az angol teloktol!

Ezt szeretném tőletek megkérdezni,hogy tudem-e,és ha igen hogy magyarositani a vasat?


Köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 26. 20:24
 1/4 Panda Péter ***** válasza:
wp7 egyelőre csak angolul tud. de nem para, ha mondjuk egy számítógépet tudsz felhasználói szinten kezelni (amihez néha-néha kell egy kis angol) akkor nem lehet gond, meg amúgy is, könnyen bele lehet tanulni. de ha nagyon zavar az angol, akkor vegyél androidos telefont, abból sok magyarnyelvű van.
2011. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oké,köszi a választ!:)

Sajnos,sok ismerősőm van akinek androidos teloja van,és nekem nem nagyon jönnek be..Vagy ha már jó,akkor meg annak van ára..Meg amugy is,nekem nagyon megtetszet ez a WM7-es cuc:DUgyhogy csak ilyet veszek:D

2011. ápr. 26. 20:46
 3/4 blex ***** válasza:
ha jól tudom, a következő update-ben lesz magyar nyelv (ősz körül) addig csak angol, de nem gáz, könnyen bele lehet tanulni
2011. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

oh,megkönyebülés hogy lesz magyar nyelv az update-be:D

köszönöm!akkor tutko hogy megveszem:D

(azért még várok kommenteket):D

2011. ápr. 26. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!