Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetőleg nem kis kijelzőjűt...

Lehetőleg nem kis kijelzőjűt szeretnék,30 ezer alatt, vagy érintéképernyős vagy csusztathatós legyen, és a kamerája 5 mpixeles legyen! Ilyen feltételekkel ajánlotok nekem telefont?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm... =)
2011. ápr. 26. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

LG GT400:

5 megapixel,érintős

(de nem okostelefon!!)

2011. ápr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
amúgy mit tud egy okostelefon?
2011. ápr. 26. 21:10
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, h mitől lesz egy telefon okostelefon?
2011. ápr. 26. 21:17
 4/12 anonim ***** válasza:

(Első vagyok)

Van rajta operációs rendszer,szóval ha azt veszel,van egy kisebb "számítógéped".Ennyit jelentene, de sorolok jellemző dolgokat rá:


- A kijelző érintőképernyős,általában tartalmaz qwerty,vagy virtuális qwerty billentyűzetet.

- E-mailezhetünk, internetezhetünk a na­gyméretű kijelzőn, és a szélessávú internetelérés segítségével.

- Beépített GPS-t tartalmaz, vagy azzal bővíthető.

- Különböző játékokat és alkalmazásokat telepít­hetünk a készülékre.

- Fejlett operációs rendszerrel rendelkezik (mint pl. az iPhone iOS vagy az Android).

- Segítségükkel a közösségi oldalakat is könnyen elérhetjük.


Segíthetek még valamiben?

2011. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát ha már ilyen aranyos vagy mutatsz egy ugyanilyen feltételekkel bíró okostelefont is vagy az kizárt?
2011. ápr. 26. 21:30
 6/12 anonim ***** válasza:

Hasonló adottságú okostelefon..?

A Sony Ericsson Xperia X10 mini pro:

5 megapixeles és érintős,

de nem tudom az árát sajna,

de nem lehet valami drága,

mert 2010-es mobil.

Szóval szerintem 50 ezer ft alatt van.

Remélem tudtam segíteni.

2011. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Még valami:

a T-mobile nál az LG Optimus GT540(okostelefon) 38ezer forintért van domino csomagban, és az is érintős,viszont csak 3 megapixeles...Holnap még írok,ha eszembe jut valami.Na megyek,szia!

2011. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi, h ennyit foglalkozol az én problámámmal!! :D nagyon kedves vagy, másnak biztos már elege lett volna belőlem, hogy semmit se tdok, na szia én is megyek aludni.. =)
2011. ápr. 26. 22:18
 9/12 anonim válasza:
Szerintem a Nokia x3-02 is elég jó lenne. a kamera az 5-ös, érintőképernyő van, de van hozzá gombsor is. az ára változó, de 20-35 között már mindenhol elérhető szerintem. Természetesen szolgáltatótól függ!
2011. ápr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát csak kicsi a kijelzője...
2011. ápr. 27. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!