Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung C3050 -en netezés?

Samsung C3050 -en netezés?

Figyelt kérdés
Samsung c 3050em van.tmobilos vok,ingyenes a facebook de nem nyitja meg ,eljutok a bejelentkezéshez,a jelszóhoz és onnan nem tölti be.van vmi ötletetek hogyan gyorsíthatnám?vagy milyen oldalakat tok így megnyitni? bocsi ha hülyeséget kérdeztem de nem értek hozzá:-)
2011. ápr. 26. 21:11
 1/6 bp1985 ***** válasza:
Net start csomag megrendelve? Ha igen, akkor 0.facebook.com, és megy.
2011. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az nincs.mert media mania csomagba vagyok és abban van netezésre is forgalom.hiába írom be a felhasználó nevet és jelszót nem tölti be...
2011. ápr. 27. 07:03
 3/6 bp1985 ***** válasza:
Akkor itt valami más lehet. Az a baj, hogy mivel az oldal betöltődik, így nem tud már a szolgáltató se csinálni sokmindent. Nekem is van egy ilyen telefonom, tegnap kipróbáltam, de elég sok oldalt nem hoz be.
2011. ápr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tanácsra kiürítettem a gyorsítótárat és működik:-) de látom h hozzáértő vagy,segítenél?mert van 100mb adatforgalom a díjcsomagomban,na de ha rámegyek egy oldalra honnan tudom hogy akkor mennyi van még?
2011. ápr. 27. 17:27
 5/6 bp1985 ***** válasza:
Jót kérdeztél, én soha nem figyeltem ezt, hogy mennyit neteztem, bár azon túl sokat nem is neteztem:) Valahol elvileg van benne adatszámláló, és ott kell lennie.
2011. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:-) azért köszi:-)
2011. ápr. 27. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!