Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Állítólag van 1 kód, amivel...

Állítólag van 1 kód, amivel elő tudok hívni a mobilból még +50% töltöttséget. Szóval ha lemerül, beírom ezt a kódot, és ilyen vésztartalékként működik. Ez igaz? Ha igen, mi az a kód? :D

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 21:28
 1/9 Panda Péter ***** válasza:
városi legenda.
2011. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ilyen!

Legalábbis én nem halottam róla!

Amugy se lenne ez a dolog indokolt...

A gyártónak nem nyereséges ha mondjuk 2 órányival kevesebbet tud a telója!

szerintem nincs ilyen kód!

2011. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nincs kód, 3 szor földhöz kell vágni de izomból, hogy a gravitációmérő érezze utána rá kell fújni és tádám :D

De vigyázz ha 100% töltöttségnél csinálod tönkremehet!

2011. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mégis mi értelme volna, ha úgy építik bele, hogy nem írja le a gyártó neked?
2011. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én tudom a kódot. Egymás után vésd a szavakat az eszedbe: KONNEKTORBA BEDUGOD A TOLTOT


Tádáámm... :D:D:D:D:Xdddddd

2011. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Használd már az eszed.
2011. ápr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 blex ***** válasza:
a telefon elvileg előbb kikapcsol, mint hogy teljesen lemerülne az akksi, de az 50% azért röhejes :)
2011. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

KOPP


nokia: *3370#

nem próbáltam csak olvastam :D de majd leírja akinek nokiája van.

2011. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van valami......

Tehát valóban,a "lemerült" akkuban marad még energia,de a további merítés már fokozottabban károsítaná az akkut,ezért a készülék kikapcsol.Komoly vészhelyzet esetén azonban szükség lehet még egy segélyhívásra,amikor ugye nem lényeges szempont az akku élettartama.Rendszeresen használni azonban ésszerűtlen lenne és biztosan nem 50%-ról van szó.

Régebbi fórumokon láttam még ezt a kódot,nem is biztos,hogy lítium akkuknál is van még ilyen.

2011. ápr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!