Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilban megtudják adni a...

T-mobilban megtudják adni a sim kártyához tartozó telefonszámot?

Figyelt kérdés

Van nálam 2 db dominos sim kártya. Kb. 6 éve nem használtam egyiket sem. Most hogy beraktam a telefonba, kiírta hogy sikertelen regisztráció, nem csatlakozott semmilyen hálózathoz.

Úgyhogy 'paraszti' ésszel úgy gondolom, deaktiválta magát.

Ilyenkor is minden esetben a szám 'elvész' és egy másik ember kapja meg, ha vásárol sim kártyát? Vagy megmarad csak nem lehet használni a kártyát?

Hogyan működik ez huzamosabb használat nélküli kártyáknál?


2011. ápr. 27. 12:35
 1/3 bp1985 ***** válasza:
Azt már megkapta más. 1-1,5 év után kiadják másnak a számot, ha nem használod. Dobd ki a kukába, vagy rakd el emléknek, másra nem jó úgysem.
2011. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez úgy működik, hogy ha feltöltöd a kártyát x összeggel, 365 nap lebeszélhetőségi időt kapsz rá, ezalatt le kell beszélned a pénz róla, és ha nem töltöd újra a kártyád, akkor deaktiválják. Megkapja a számot más.

6 éve nem használtad, tehát 5 éve már más használja azt a számot. Lehet én, mert kb 5 éve cseréltem számot. :)

2011. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem, én is erre gondoltam. Csak most egy ügyből kifolyólag keresek egy számot, ami még állítólag mindig a családtagom nevén van és azt pl. több, mint 6 éve nem is használtuk. Igazából fogalmam sincs, hogy egyáltalán maga a sim kártya meg van-e még.

És, miután ti is azt írtátok, hogy egy bizonyos idő után deaktiválják és más kapja meg a számot, ha vesz egy kártyát ... így számomra ez a 2 dolog nem 'összeférhető' ...

2011. ápr. 27. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!