Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung Galaxy Ace telefonról?

Figyelt kérdés
Sok tesztet elolvastam már. (pl. mobilaréna) Nagyon tetszik. Ami annyira nem, hogy nincs fényképező gomb. Elsősorban személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi. De jöhet hideg is meleg is.
2011. ápr. 27. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint nem ilyenem van...és nem is fogtam még sose...de viszont, ha nem lett volna több pénzem egy galaxy s-re akkor ezt vettem volna!:) mert középkategóriás telók közül igen a felső szintet éri el!:) tényleg jó teló!!:) és abba még vaku is van, ami sajnos enyémből kimaradt!:( pláne annyi pénzért....:///

viszont a kamera gombot én is hiányolom az enyémbl:D de meglehet lenni nélküle is...vagy nem tudom neked ez mennyire fontos,de ettől független!:)

lestem anno összehasonlító videókat a galaxy s és ace között..és nem sok különbség van..max árban!:)

tehát szerintem nyugodtan megveheted!:)) nem fogod megbánni!:))) nekem nagyon tetszik!:) az alapján amiket hallottam, láttam róla!:)

2011. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Ha több pénzem lenne én is Galaxy S-t vennék. Sokkal szebb a kijelzője nem TFT hanem AMOLED és azért mégiscsak 480x800-as. Meg azért sem akarok, mert első okostelefon és nem akarok egyből olyan komolyat. :)

2011. máj. 5. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is első...csak mondom ink akkor kicsit többet szánok rá és akkor ez sokáig megmarad!:)))

de az ace is csuda jó telóó:)))

2011. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:)
2011. máj. 7. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!