Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone online shop-ból a...

Vodafone online shop-ból a rendelést menyi idő alatt dolgozzák fel, illetve szállítják ki?

Figyelt kérdés

Szóval a rendelés leadásától számított hány napon belül hívnak fel adat egyeztetésre, meg hogy egyáltalán menyi is lesz az annyi?

Illetve ha már hívtak, és egyeztettünk mennyi idő míg kihozzák a telefont (előfizetéses)?

Csak én vehetem át, vagy a párom is ha én nem vagyok itthon?

Jellemző hogy kérnek havi díj előleget is?Mennyit szoktak kérni?

Samsung Galaxy Minit rendeltem 4990-ért 4000-es havi díjjal.

Bocsi a sok kérdésért, de a vodafone oldalán nem találtam választ a kérdéseimre, és a vissza igazoló email-ben sem írtak semmit a határidőkről.


2011. ápr. 27. 19:08
 1/1 anonim válasza:
Helló ez egy másik kérdés lenne. ha rendelnék egy telefont és már majd nem minden okés és a végén gmail/freemailba küldött a Vodafone egy megerösitőtt és rámegyek hogy válaszaki hogy melyiket akarja fel tölteni munkáltatói bankszámla kivonat stb.. Na én ki választottam a bankszámla kivonatot fel töltöttem és utána mitt kell csinálni egyet elég fel tölteni vagy többet kell?
2019. febr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!