Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Félig előfizetéses/félig...

Félig előfizetéses/félig kártyás telefont szeretnék venni hogy lehet?

Figyelt kérdés
egyik szolgáltatónál sem találtam ilyet csak ugy, hogy vagy havidijas vagy kártyás,még arra is kiváncsi lennék, hogy igy olcsobban tudok mobilt venni mert az is lényeges lenne
2011. ápr. 27. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyet nem lehet ahogyan te akarod maximum úgy oldhatod meg hogy a kártyát te használod és a telefonba veszel külön feltöltőset
2011. ápr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tmobilenál van olyan, hogy mix dijcsomag havi 3000ezret kapsz a kártyádra mint ha feltöltöted volna (ha ez lemegy tudsz még rátölteni) de nem feltöltöd hanem rendesen kapod a számlát róla. Olcsóbban tudsz így telt venni. De igaziból nem tudom pontosan mire is gondolsz.
2011. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bp1985 ***** válasza:
Telenornál meg olyan, hogy limit.
2011. ápr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen ugy gondolom hogy előfizetéses vagyok csak nem tudok túlszámlázni csak ha feltöltök pluszba rá
2011. ápr. 27. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Tmobil mix pont ilyen.
2011. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!