Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy 3 velemenyek,...

Samsung galaxy 3 velemenyek, tapasztalotok?

Figyelt kérdés
Mi a velemenyetek a Samsung Galaxy 3-as keszulekrol???
2011. ápr. 28. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:

én lassan fél éve használom. teljesen meg vagyok vele elégedve.

szerintem pont jó a mérete (volt a kezemben az S, annál nem értem át kényelmesen a képernyőt hüvelykujjal), akku kicsit halovány (oda kell figyelni, hogy mi marad bekapcsolva, meg a képernyő fényerejére is, különben pár óra alatt is lemerülhet), legyen az embernél töltő, de legalább az usb kábele.


egyébként sokmindent nem lehet róla mondani, az előnyök inkább az androidből következnek.


a fényképező és a videofelvevő nem egy nagy szám, de azért használható itt megnézheted a videókat, amiket csináltam vele: http://www.youtube.com/user/nagydee kb. mindenféle fényviszony van közötte (nem mindegyik a telefonnal készült, az info részben látszik, hogy melyik készült vele)


a teljesítménye szerintem elegendő, az AngryBirds megy rajta szépen és néztem már rajta (átkonvertálás nélkül) divx filmeket és sorozatokat (nem 720p, hanem normál).

2011. ápr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!