Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy mineben mára...

A samsung galaxy mineben mára 2.2 es adroin van, akkor tudok már sd kárnyára is másolni alkalmazásokat és játékokat? Nem kell ki rootolnom ésa app2sd rá rakni? 2.2 től leszmég ujjab adroin?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

igne tudzs telpetni sd kátyrára rootolsá néklü.


Vegyél a nyelvtan könyvet baszod.Ne telefont.

2011. ápr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudni fogsz alkalmazásokat a kártyára helyezni, de ezt csak azzal tudod megtenni ami támogatja is ezt a lehetőséget és nem is az egész alkalmazás megy a kártyára (de úgy egy jó 90%-a). Szóval nem kell ilyen módon ügyeskedned.

Azt, hogy lesz-e újabb (és nem ujjabb) frissítés hozzá azt nem tudom de én sok esélyt nem látok rá. Az olcsó androidosok valahogy nem arról híresek, hogy csak úgy hajigálják hozzá a frissítéseket.

Viszont abban biztos vagyok, hogy főzött romokat készíteni fognak hozzá.

2011. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
edzsöcse vedzsél edzs dzsódzsodzsát...-.-' matisz nagy papa fajicskája.:D:D
2011. ápr. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!