Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia E51-ről a névjegyzéket...

Nokia E51-ről a névjegyzéket hogy tudom átmenteni Samsung Galaxy 3-ra (android)?

Figyelt kérdés
Fontos lenne egy-az egyben átmásolni, mert sok információ van rajta, és több telefonszám egy emberhez pl.
2011. ápr. 28. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Összeszinkronizálod a gmail fiókoddal a Nokiás névjegyzékedet és aztán a Samsunggal is szinkronizálod a névjegyzéket (bár ezt úgyis megteszi magától) és máris ott lesz a telefonkönyvben.

Vagy lemented a Nokiáról a telefonkönyvet aztán azt felmásolod Samsung memóriakártyájára és végül a telefonkönyvben az import/export funkciót használva beimportálja a telefonszámokat a telefonkönyvbe.

2011. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A Nokiáról leentettem Pcsuite-al, és azt beraktam a gmail-be. De minden névjegy ismeretlenként van benne, és ha megnyitom, akkor a név, és a telefonszám is a megjegyzés rovatban van. Így nem jó, mert a telefonba is ismeretlenként jelenik meg.

A samsung meg nem nyitja meg, arra hivatkozva, hogy ismeretlen fájlformátum.

Nincs valmi program, amivel át lehet konvertálni?

2011. ápr. 30. 11:06
 3/3 anonim ***** válasza:

***** ez egy program amivel vcard formátumba átkonvertálhatod azt amit lementettél telóról. Átkonvertálod és úgy teszed fel a samsungra.

Vagy amit még megpróbálhatsz az, hogy a Nokiáról a névjegyzéket a memóriakártyára lemented és ezt a kártyát átteszed a Nokiából a Samsungba és innen importálod be. Utána persze visszacserélheted a kártyákat ha nem a Nokiában lévőt akarod használni.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!