Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet kapni piros iphone 4-et...

Lehet kapni piros iphone 4-et külföldön?

Figyelt kérdés
Nekem olyat hoz elméletileg ismerősöm.. tényleg tudna?Van olyan valahol?
2011. ápr. 29. 01:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak fekete volt eddig, most jelent meg a fehér. Nem létezik piros iPhone. De kis trükközéssel lehet csinálni: van hozzá olyan tokszerű hátlap, amit rátehetsz az iPhone-ra, és olyan a mintája meg a felirata, mint az eredeti hátlapnak. Akkor úgy fog kinézni, mintha lenne egy akármilyen színű iPhone-od.


Egyébként meg léteznek mindenféle színben hamis, azaz klón iPhone-ra hasonlító kínai telefonok, amelyek külsőre hasonlítanak az eredetire, de belül köszönőviszonyban sincsenek vele.


Úgyhogy ha az ismerősöd azt mondta, hogy hoz neked igazi, eredeti, nem buherált iPhone-t piros színben, akkor átb@szott... VOLNA, ha nem lenne kib@szott nagy fake a kérdés!!! ;)

2011. ápr. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már miért lenne fake a kérdés?
2011. ápr. 29. 03:07
 3/8 anonim ***** válasza:
piros nincs csak fekete.... meg most a napokban fog megjelenni a fehér :)
2011. ápr. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy tudom Dubaiba van, onnan hozza azt hiszem.
2011. máj. 2. 20:18
 5/8 bp1985 ***** válasza:
Sehol nincs piros, értsd már meg. Max valami utángyártott gagyi előlap van rá, vagy nem iphone-t kapsz, hanem sciphone-t:D
2011. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nos... szerintem lehet rá venni előlapot és hátlapot. [link]
2011. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szotyi41 ***** válasza:
Más külsőt lehet hozzá venni
2011. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

iphonet biztos lehet...

de iPhone-t nem hinném

2011. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!