Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb a három...

Melyik a legjobb a három közül? Miért?

Figyelt kérdés

Nokia C6-00

Sony Ericcson x10 mini pro

Soni Ericcson x8


A QWERTZ billentyűzet mennyire számít? Most az olyan telefonok nagyon tetszenek, de még nem volt olyanom..


2011. ápr. 29. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Van akinek számít a qwerty. Nekem konkrétan nem. De ha te szeretnéd, hogy olyanod legyen akkor ne habozz. Nokia C6-00
2011. ápr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem annyira fontos a qwerty akk sztem x8. A nokia jó lenne de a symbiannal nem érsz túl sokat, a mini pro meg sztem nagyon mini, én játszani se tudtam rendesen rajta. Szerintem így kizárásos alapon x8.
2011. ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha lenne negyedik választás akk a Samsung Galaxy S2 :D


ha ezek közül kéne választanom akkor a sony ericsson x8-at ajánlanám...női kézbe való a mini pro :S

férfi kezében én nem akarok meglátni mini pro-t...kirázna a hideg :D

c6...keresztanyám fiának ilyen telefonja van, büszke vele, csak azért mert eddig is nokiás volt és az is marad :)

maradjunk x8-nál


QWERTY telefon nem érdemes venni. Én olyanoknak tudnám ajánlani akik odavannak azért h inkább nyomkodják a gombokat, minthogy a képernyőt érintsék meg

2011. ápr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!