Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung S5230 elfordítható...

A Samsung S5230 elfordítható képernyős? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 18:30
 1/5 blex ***** válasza:
az, hogy oprendszer nélküli érintős telót csak az vegyen, akit nem zavar, hogy lassú és egy darab plusz program nincs rá.
2011. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
Keresőt ajánlom neked, 500 millió kérdés van róla. Olcsó, kukába való, meghibásodó kijelzővel, o programmal.
2011. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bp1985 ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=28&keres..


De tessék, használtam helyetted. Viszont olvasni nem tudsz, arra rájöttem. Szóval neked még ez a telefon is sok.

2011. ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már békén.Akinek nem androidos vagy egyéb opendszeres telója van az már rögtön egy kis senki csicska?? Miért baj hogy neki nem 80.000-ret érő mobilja van,hanem csak 30.000??? Nektek ez fáj??
2011. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 blex ***** válasza:
azt mondtam, hogy érintőképernyősből nem érdemes operációs rendszer nélküli telefont venni. ebben mi az oltogatás? egy kis plusz pénzért 30-40-ért simán lehet venni egy androidos, esetleg badás telefont, ami máris jobban használható. vannak emberek, akik ezek miatt a lassú akármik miatt utálták meg az érintőképernyős telefonokat. de ki lehet próbálni, engem nem zavar, még az is lehet, hogy tök jól meglesz vele. nem vagyunk egyformák. de ha mégis gond lenne, mi megmondtuk..
2011. ápr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!