Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok SE Xperia X8 -ra...

Hogyan tudok SE Xperia X8 -ra új Skint, programokat, ill. mit érdemes rakni?

Figyelt kérdés

Üdv! A kérdés adott, szeretnék érdeklődni, hogy miket lehet csinálni... (van wifi most fennt is vagyok) Töltöttem le eddig játékot, az fel is települt egyből szóval az szuper, azzal meg az a bajom, hogy van a mi nem tetszik, szóval:

1. kérdés: hogyan tudok játékot törölni?

2. kérdés: ha pl se portál fórumán rátalálok egy játékra és beírom a Market keresőjébe, kiadja?

3. kérdés: ha szeretnék rá zenéket rakni, hova rakjam?

4. kérdés: ha képet rakok rá gépről, akkor csak az images mappába lehet?

5. kérdés: hogyan tudom le cserélni a skint a telefonon?

6. kérdés: hogyan tudok programokat rárakni? mint a navigáció csak pl időjárást felrakni rá vagy ilyesmit?:D


2011. ápr. 29. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Beállítások->alkalmazások->alkalmazás kezelő vagy mi

2. Ha ingyenes akkor igen. Magyarországról csak az ingyenes alkalmazások elérhetőek.

3-4. Oda teszed ahova akarod. A zenelejátszó is és a galéria is meg fogja találni. De szerintem a gyári zenelejátszó nem valami jó.

Én a Mort playert használok. Annál külön meg lehet adni melyik mappából olvassa be az zenéket.

5. Tegyél fel egy launchert. A népszerűbbek: Launcher pro, adw, go launcher. A két utóbbihoz témák is vannak. A launcher pronál ugyan nincs téma, de a dockbart és a rajta lévő dolgokat tudod cserélgetni. A fizetős változatnek még widgetjei is van.

6. Még a második kérdésednél említetted a Marketet. Na onnan szép kényelmesen be tudsz szerezni mindent.

2011. ápr. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!