Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az App Store-ról hogyan lehet...

Az App Store-ról hogyan lehet megvásárolni a játékot Iphone-ra?

Figyelt kérdés

A vodafone live-on úgy vettem játékot még régen, hogy kiválasztottam azt amelyik kell, és levonta az egyenlegemből a játék árát és le tudtam tölteni a telefonra.


Itt is így van, vagy máshogy? Mert mintha valami bankkártyás fizetést láttam volna...


Köszönöm szépen előre is a segítséget :-)


2011. máj. 1. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Bankkártyával, vagy azt is lehet választani hogy postai úton küldjék ki a számlát. De Installous-al az összes ottani cuccot lelehet szedni ingyen.
2011. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Furjadék* ***** válasza:

Installous csak JB után elérhető, de amint látom a kérdező még a letöltéshez sem ért(nem sértésnek szántam), nemhogy a JB hez.

Egyébkéntmeg belépsz AppStoreba, ott kiválasztod mit akrsz leszedni, regisztrálsz(lehet olyat, hogy bankkártya nélkül, és akkor csak ingyenes dolgokat tudsz leszedni), majd letölti telepíti.De a bankkártyás az olyan, hogy megveszed, levonja, és megjegyzi hogy meg lett vásárolva, a készülékről törölheted, mert a Felh.Fiókodben benne lesz hogy megvetted, onnantól újra tudod telepíteni késöbb is.

2011. máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de egy kis utánaolvasással simán kitudja jailbreak-elni. és ha a valós címedet adod meg asszem lehet venni fizetős progit is és kiküldik a számlát. mondjuk ezt annyira nem vágom, mert installous-al szoktam letölteni
2011. máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de egyáltalán hogy kell regisztrálni?


Mert nekem olyan dolgokat kér hogy:


-Itunes Gift Cards and Certificates

-Expiration Date


meg kéri a bankkártyát is, pedig régióban az Egyesült Államokat választottam

2011. máj. 1. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:
ott ahol a bankkártyát meg ezeket kéri nyomj rá arra, hogy none, és akkor kérni fog egy címet, adj meg egy hamisat
2011. máj. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!