Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a fenére jó ez a klikk -...

Mi a fenére jó ez a klikk - telefonokosító, vagy mi a neve (azon kívul, hogy már a falra mászok a reklámban a telefonját okosító pasastól)? Azt értem, hogy mobilinternetet akarnak a felhasználókra sózni, de minek ehhez ez a "progi"?

Figyelt kérdés
Lehet, én vagyok a hulye, de a telenornál minden felhasználó olyan béna, hogy nem tud letolteni egy bongészot a telefonjába és hozzá konyvjelzoket? Mert a reklámból nekem az jon le, hogy csak errol szól a klikk. Vagy tévedek?
2011. máj. 1. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. máj. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Panda Péter ***** válasza:

arról szól, hogy van ez a (z asszem java alapú) opera mini, amit nem csak okostelefonra lehet leszedni. mert ugye nem minden telefonon van normális böngésző, ezt viszont szinte mindenre rá lehet tenni. nyilván olyan felhasználókat próbálnak becserkészni, akik szívesen neteznének a telefonjukon, de nem akarnak smartphone-t venni.

egyébként engem is a halálba idegesít az a reklám.

2011. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem volt teljesen pontos a kérdésem... azt nem értem, hogy miért nem csak mint internet-szolgáltatást reklámozzák, és pl. ajánlanák hozzá az ingyenes opera minit? Meg eloszor azt hittem, hogy a klikk az csak a progi, nem az egész szolgáltatás.
2011. máj. 1. 15:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Az okostelefonok divatját akarják meglovagolni, és az "okositás" szóval próbálnak új megrendelőket szerezni! Nekem semmi bajom ezzel, hiszen már vagy 10 éve is "okos" volt a telefonom, mert azzal wapoltunk - még mikor GPRS se volt :)
2011. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocs az offért de ezzel agy tök kis alap telót is lehetne okosítani?

Pl. egy ilyet: [link]


Mert a reklámból ez jön le! :)

2011. máj. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Sajnos ezen a telón nincs wap böngésző és semmilyen adatkapcsolati lehetőség, úgyhogy nem tudod "okositani"
2011. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi!Valahogy sejtettem...csak gondoltam hátha, bár már nem használom azt a telómat. :)
2011. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!