Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson Xperia x8 vagy...

Sony ericsson Xperia x8 vagy Samsung galaxy mini?

Figyelt kérdés
Lécci segítsetek, nemtudok dönteni. Szerintetek melyik a jobb? Vélemények, hátrányok?
2011. máj. 1. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Galaxy mini. A kijelzője nem vészes, szerintem jobb mint az X8 kijelzője, egész jól reagál az érintésre, jól néz ki és 2.2-es android van rajta.
2011. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
x8 bár csak 2.1 es android van rajta sztem jobb, többet is tud
2011. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Panda Péter ***** válasza:
szerintem is x8.
2011. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

galaxy mini vagy lg optimus me (nekem is ilyen van is hasonló mint a galaxy mini)

x8-at semmikép nagyon nem strapabíró barátomnak is ilyenje volt kemény 2 hónapig bírta egy csepp viz és dobhatod ki:((((

2011. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Galaxy mini.
2011. máj. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sony
2011. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

csak is x8

az meg hülyeség h nem strapabíró!!!

én 4 hónapja nyúzom az x8amat és semmi baja, pedig rengeteget használtam esőben és még a padlás szobábol is kiesett 1szer

meg különben is a SE lehet h nem ad el fele annyi telót se mint a samsung de nagyobb márka, idő és értékálló és a samsungok nagy részét fél éven belül szervizelni kell ellenben az SE-al. már vagy 60 SE volt eddig a családban és a 60bol csak 2 volt bajos az elmult 8 évben

2011. máj. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, csak azt nemtudom hogy most lehet zenéket küldeni/fogadni bluetooth-on vagy nem? lécci segítsetek!
2011. máj. 2. 19:20
 9/14 anonim ***** válasza:

Lehet. Mondjuk X8 esetében előfordul, hogy sikerül beszerezned egy 1.6-os androiddal ellátott példányt (erre elég kicsi az esély, mert már mindenhol 2.1 van rajta) azon meg nem megy a fájl küldés de kb. 5 perc otthon frissíteni.

A Galaxy mininél ilyenre viszont tuti nem lesz gondod.

2011. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De nekem a sony ericson jobban tetszik, szerintem azért mert a mostani telóm samsung és a galaxy mini menüje kialakítása nem annyira tetszik, viszont a sony ericssonnál nagyon tetszik ♥ Szóval nemtudom már, de ma kaptam egy rosz hírt: csak június 3-a körül kaphatok telót :( nehezen fogom kibirni :(
2011. máj. 3. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!