Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kb. mennyibe kerül a mobilom...

Kb. mennyibe kerül a mobilom javíttatása (csatlakozási hiba)?

Figyelt kérdés
Galaxy 3. Csak(?) annyi a baja, hogy rosszul érintkezik a fülhallgatóval, és fogni kell, hogy szóljon. Csakhogy elvesztettem a garipapírt, és sehol sem találom:S Mennyibe kerülhet?
2011. máj. 1. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen olyan papírod nincs meg ami alapján tudod igazolni a vásárlás dátumát? Ha megvan akkor is érvényesíthető a garancia, vagy a szolgáltatónál érdeklődhetsz ez ügyben, hogy mi a teendő. Lehet, hogy kitudják újra adni a garancia papírt.
2011. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szolgáltatónál vettem, hanem egy független üzletben, és nincs számlám:( csak a teló gyártási számát tudom.
2011. máj. 1. 21:38
 3/6 anonim válasza:
ha nincs meg a papír az elég gáz mert ha komolyabb baja is van akkor nagyon sokba kerülhet a avítása nekem is ez volt a baja aztán elvittem egy üzletbe megmutatni és azt mondták ho vegyek másikat mert nem volt rá garancia és azt mondták hogy nagyobb problémája is van és olcsóbb ha veszek egy másikatXD
2011. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kizárt. hoy nagy baja legyen:) Csak kicsit szrul érintkezik, de tképpen szól is, nem hiszem, hogy ezért le kellene cserélni:) Amúgy közben kiderült, hogymeg van a számla, apám leadta a könyvelőnek, azért nem találtan. Így már van esélyem?:)
2011. máj. 2. 23:42
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt mondták, elég, ha meg van a teló száma, már akkor érvényes:D Juhéééé:D:D:D
2011. máj. 3. 11:11
 6/6 A kérdező kommentje:
mmint gyártási szám
2011. máj. 3. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!