Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elveszett mobiltelefon. Mi a...

Elveszett mobiltelefon. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
A barátom elhagyta a mobilját az erdőben április 30.-án. Az elmúlt napokban nem tudtuk felhívni a telefont, mert nem volt elérhető. Ma reggel, amikor elkezdtük hívni, kicsöngött, de körülbelül fél óra alatt le is merült. (gondoljuk mi...) Szerintünk nem is volt kikapcsolódva, csak nem volt térerő, de lehet, hogy valaki megtalálta. Reggel küldtünk rá üzenetet, de a szolgáltató nem tudta megmondani, hogy merre lehet, vagy hogy telefonáltak-e róla... Hogyan keríthetnénk elő? Nagyon köszönöm előre is a válaszokat! Minden gondolat előrébb vihet!
2011. máj. 2. 11:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Fémdetektoron már gondolkodunk!
2011. máj. 2. 11:38
 2/12 bp1985 ***** válasza:
A szolgáltatót felhívni, kártyát, telefont letiltani. Mást nem lehet csinálni.
2011. máj. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Be lehet mérni egy kikapcsolt, lemerült telefont?
2011. máj. 2. 12:23
 4/12 anonim ***** válasza:
bekapcsolva se fogják bemérni neked ha elveszett
2011. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 bp1985 ***** válasza:
Akkor nem. Az a lényeg, hogy fel kell csatlakoznia valamelyik hálózatra. De millió helyen le van írva, hogy csak ügyészségi engedéllyel, bírósági végzés után mérnek be egy telefont. Arra, hogy elhagytad, nem fognak kiadni semmilyen engedélyt.
2011. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nemtudom nekem bíróság nélkül is lefoglalta vkitől a rendőrség a telómat.. de azt ellopták, nem elhagytam
2011. máj. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 bp1985 ***** válasza:
Az bűncselekmény, ami veled történt, és fent akadt egy ellenőrzésen valszeg. De az, hogy te elhagyod, senkit nem érdekel.
2011. máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Több, mint valószínű már, hogy ellopták. A barátom azt hitte, hogy éjfélkor az erdő kellős közepén hagyta el, de ha így lett volna, nem lett volna kikapcsolva, és nem internetezett volna rajta valaki másnap egész nap az ő sim kártyájáról... + nem telefonált volna róla... Gondolom én...

Ilyen esetben sem tesznek semmit?

Lekértük, hogy mit csinált a telefonnal, és még a szám is megvolt, amit hívott.


ilyen esetben?

2011. máj. 3. 17:56
 9/12 bp1985 ***** válasza:
Na, a számot pont nem adják ki, de lényegtelen. Szerinted mit tennének? Elmennek megkeresni? Vagy mi?
2011. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Csak reméltem, hogy nem volt felesleges a feljelentés. :( 2 havi fizetés és valaki csak simán megússza. :'(
2011. máj. 3. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!