Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miket kell letöltenem a...

Miket kell letöltenem a marketből x8ra?

Figyelt kérdés

pl. a böngészőm az nem megy, kell valamit leszednem?

Vagy csak vmit be kell állítanom?

Egyéb fontos dolgok, amik kellenek hívás, sms, netezés, zene és fényképhez??

Segítesetek még nincs 2 órás a teló! :)


2011. máj. 2. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Böngésző: akkor megy, ha elő vagy fizetve mobilnetre, vagy tudsz egy nyílt WiFi hálózathoz csatlakozni.

Neked ebből melyik van?

Minden amit kérdezel, ahhoz a programok fenn vannak a telefonon.

Marketről még sok egyebet lehet később leszedni...

2011. máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hacsak nincs letiltva a net a telón akkor a böngészőnek mennie kell. Viszont wifin mindenképp mennie kell.

Marketről meg végülis azt töltesz le amit akarsz.

A gyári videólejátszó mondjuk semmire se jó, arra ajánlom a Mobo player-t vagy a vplayer-t. Zenelejátszó meg az alap is jó, de a Power AMP jobb (kár, hogy csak trial verzió van Marketen) de a Mort Player se rossz (ez full ingyenes, van benne ébresztő és csak abból a mappában keresi a hangfájlokat amit beállítottál). Én mondjuk az ébresztőt és üzenetkezelőt (Handcent sms, le tudod kódolni, és a kinézetét is a saját ízlésedre tudod szabni) is lecseréltem, mert a gyári nem tetszett.

Amit viszont mindenképp tölts le az egy fájlkezelő. Sose lehet tudni, hogy mikor kell telepíteni más forrásból származó apk-t vagy esetleg megkeresni valamit a kártyán.

Én a legtöbb programot úgy találtam, hogy csak nézegettem Marketen töltögettem azt amit hasznosnak találtam az maradt.

2011. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Fájl kezelőnek a AndExpoler??
2011. máj. 3. 19:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Az se rossz. Egyszer kipróbáltam, de aztán maradtam az Astro-nál.
2011. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszi! :)
2011. máj. 4. 03:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!