Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szoftverfrissítést szeretnék...

Szoftverfrissítést szeretnék csinálni a telefonomon, de nem tudom hogy hol kellene, vagy mi. T-mobile-os vagyok, és hallottam hogy valahol neten lehet. De mégis hol?

Figyelt kérdés
És ha én frissítem avval nem bírom elrontani a telefont ha nem sikerül? Vagy ez magától csinálja?
2011. máj. 2. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen telefon.... ?
2011. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
LG GD510 pop
2011. máj. 2. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
van erre egy LG-s program, melyet az LG honlapján megtalálsz. Amúgy nem fogod tudni frissíteni, hiába jött már ki régen az új, azt fogja kiírni, hogy a legfrissebb verzió van a telódon. Azt javaslom látogass el az LG központi irodába, Budapesten...
2011. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát már a múltkor is elvittem t-mobileba és akkor megcsinálták, mert az a baja hogy nem enged be 0.facebook.com-la vagyis be enged de kikapcsol a telefonom ha irnék valamit meg ha kilépek netből =/ de megint ugyanazt csinálja, kb 1 2 hónapig volt jó mikor megcsinálták.
2011. máj. 3. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!