Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az IPHONE...

Martin98 kérdése:

Mi a véleményetek az IPHONE 4-ről?

Figyelt kérdés
1.Szerintetek melyik a jobb telefon az iphone 4 vagy a iphone 3gs vagy a htc desire hd? 2.Az iphone 4 vagy 3 -ból melyik a jobb? Azt hallottam,hogy az iphone 4 széria hibás és nem lehet vele telefonálni meg gyenge a térerő. Ez igaz? Előre is köszi a válaszokat.
2011. máj. 2. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Az iPhone 4 nagyon is hibás széria. Ismerősöm Svájcban él, ott vette, de hazajött és nem tudott vele itthon telefonálni; wifizni...stb. Visszavitte, kicserélték. Ez sem volt jó. Megint kicseréltette, ez a harmadik, de folyamatosan lefagy, akadozik, ráadásul egy játékot - amivel rengeteget foglalkozott, dolgozott rajta - rosszul mentett a telefon, és kezdheti előröl. Megint csere lesz belőle. Én ezért is mondom, hogy az iPhone egy nagyon szar telefon.
2011. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem ipohone 4 van,semmi problémám nincs vele
2011. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is iphone 4 van abszolut semmi gond nincs vele
2011. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bp1985 ***** válasza:

Iphone 4-ből 1 féle van. 3 ból van 3g, meg 3gs.


A 3 közül a desire hd-t érdemes megvenni, ha használni is akarod, és nem csak villogni. Sőt, még jó pár tízezer forintod is megmarad.

2011. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bp1985 ***** válasza:

Amúgy neked felesleges, mert nem tudsz olvasni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=28&keres..

2011. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó cucc, bár kicsit túl van árazva. Az egyik legjobb teló a piacon. Nekem külön azért is bejön mert folyton zenéthallgatok és ugye az iPod egy elég jó zenelejátszó és az iPhone-al van egy iPod-öm meg egy telefonom egyben.
2011. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyértelmű Desire HD, nekem az van, és nem is tudom, soroljam, hogy miben jobb a IPhone 4-nél, és 100 ropival olcsóbb...
2011. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

utolsó soroljad már ?... -.-"

azon kívül , hogy 1 nap alatt lemerül a sza.r TC azon kivül andoroidos fo.s amire gagyi játékok mennek.

Nem véltelenül az Iphone 4 a világelső okostelefon és nem a HTC...

100ropi? szerintem aki már költ minimum 100e-t telefonra az már költ rá többet is..

pusszantalak

2011. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 3. 21:34
 10/10 bp1985 ***** válasza:

andoroidos fo.s amire gagyi játékok mennek.


Tudod, van akinek nem játékra kell a telefon. Az, hogy 1 nap alatt lemerül, azt is valami iphone-s emberke találta ki. Desire-m van, és 2 napot megy. Olyanról ne nyilatkozz, amihez nem értesz...

2011. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!