Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem telepíti a Samsung...

Miért nem telepíti a Samsung Kies a letöltött programokat?

Figyelt kérdés
Frissen regisztráltam, bejelentkeztem, minden rendben volt, csak miután a telefon csatlakozik, felismeri, tudok is szinkronizálni, de ahogy a Samsung App részbe belemegyek, és telepítenék, már azt írja hogy nincs csatlakoztatva eszköz. pedig van. Tudom kicsit bonyolultan írtam le, de remélem értitek. Előre is köszi a segítséget 14/L
2011. máj. 3. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem írtad bonyolultan, hanem éppen nagyon hézagosan. Kezd el sorban: mihez csatlakozik a telefonod? Milyen csatlakozási módot használsz? ( kábel, USB, internet, infra bloutooth) Mit akarsz telepíteni? Szóval szép részletesen írd le, ahogy valójában is van.
2011. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
USB-n csatlakoztattam, és a csatlakozási módoknál kiválasztottam a Samsung Kies-t, bezártam minden programot, szépen csatlakozott is, tudtamis szinkronizálni. Amikor azonban a Samsung Apps-re kattintok, a telepítés feliratú kis 'gombok' szürkék maradnak, és ha rá kattintok azt írja hogy eszköz nincs csatlakoztatva. Pedig regelve vagyok, meg minden. Fogalmam sincs, próbáltam már mindent, de nem akar jó lenni......
2011. máj. 3. 20:55
 3/8 anonim válasza:
ugyanez van nekem is. ace-em van. neked már sikerült megoldani?
2011. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A letöltött programokat honnan vetted? Kimondottam a Samsung ajánlotta, erre a készülékre?

A Nokiánál ez úgy működik, hogy ki kell választanod a saját készüléked, és a Nokia Suite felajánlja az arra felrakható frissítéseket.

2011. máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, és ügyes vagy. Nagyon jól leírtad a kapcsolódási módot, és a műveleteket, amiket megcsináltál. Ha te csináltad, és írtad, akkor dicséret.
2011. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és igen én írtam. Egy kis időre megoldódott a problémám, mert letöröltem a programot, majd újratelepítettem, és működött is. Csak az a baj, hogy ezt követően újra ilyen hibába ütköztem. Ez csak a Kies új verziójával van így, a régebbivel működött :S de legalább sikerült a letöltött programokat rárakni, mert most regisztrálni kell, és csak bejelentkezve lehet letölteni, így az e-mail címhez van kötve a letöltés, és nem vesztek el :D
2011. máj. 31. 14:59
 7/8 anonim válasza:

én az vagyok aki szintén nem tudtam telepíteni.

*****

most innen letöltöm aztán áthúzom a telómon egy mappába. és működik:D



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm szépen :D
2011. jún. 1. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!