Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mai Sony Ericcson telefonok...

A mai Sony Ericcson telefonok mennyi ideig működnek kb?

Figyelt kérdés
mennyi idő után kezdenek elő jönni az első hibák?
2011. máj. 3. 18:58
1 2
 1/12 Bányai Sándor válasza:

Hát szia!

Én sony ericssonos vagyok.

És nekem már 4 éve van egy v640 im semmi baja sem volt edigg.

akkor van egy k850im az másfél éves annak sem volt még semmi baja.

meg van egy x10 minim,2 hónapos és szintén tökéletesen müködik.

hiába szidják a sonykat,már nem azért,de többet tud mint akármelyik fos.Meg nem lassu a gépen.

2011. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Évek óta SE-t használok, imádom.DE!

A mostani telefonom (Vivaz) 1 éves lesz júniusban és már legalább hatszor volt szervízben, pedig nagyon vigyázok rá.

Széria hibás volt, éppen ma kaptam vissza. Gyakorlatilag kicserélték a telefont (kivéve a házat).Remélem most már minden rendben lesz.

Azt azért még el kell mondanom, hogy a szerviz (Cordon Elektronics Kft) eljárása a garanciális javítás során MINŐSÍTHETETLEN.

2011. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
azért kérdezem,mert anyu aztmondta,hogy amint elromlik ez akkor kaphatok egy komolyabbat(Apple Iphone 4)...SE w595 telóm van..:D
2011. máj. 3. 21:33
 4/12 anonim ***** válasza:
XD
2011. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 candypop válasza:
az én w205öm elég f's
2011. máj. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nemvicces;$ :D:D:D

az én telómnak azon kívül hogy néha nem ismeri fel a gép,vagy néha nem ismeri fel a fülhalgatót..ezeken kívül az ég világon semmi baja:D

2011. máj. 5. 18:51
 7/12 anonim válasza:

Eddig csak Sony Ericsson-om volt. Szám szerint három. 2 évnél tovább egy se bírta. (y)

Most a K510i-met (XD) használom, amíg összejön a pénzem egy Optimus Me-re. Ez az egyetlen strapabíróbb Sonym, de az irányítást már így is joystick nélkül kell megoldanom. :D

2011. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
úgy bírják, hogy lehet vannak jobbak is, de egyszerre vett 2 osztálytársam sonyt, és 1 hét múlva vitték vadonatújan szervízbe szoftverhiba miatt mindketten... elég szánalmas, dehát lehet, hogy van ilyen más márkáknál is, de qrvadrágák voltak, nem olcsó sz*rok azok a telefonok... walkmanok
2011. máj. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem regeb volt egy j230 az sony ericssonom amit most anyum hasznal es mar megvan kb 6 eve es soha semi baja nemvolt
2011. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

olvasok itt jó hírt is meg rosszat:D

mondta osztálytársam,hogy levesszük a teló elejét,elvág vagy tör benne valamit és kész is...de egyenlőre túl feltünő lenne..meg hát sajnálom ezt is elrontani..jobb lenne h magától romlana el..karácsonykor lesz 2 éves :D

2011. máj. 5. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!