Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung s5230 on is működik...

A samsung s5230 on is működik a klikk alkalmazás a telenornál?

Figyelt kérdés
És ha 3 hónap után le akarom mondani akkor ezt hogy tehetem meg?
2011. máj. 4. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
persze hogy működik..úgy tudod hogy felhívod az ügyfélszolgálatot :)) am van egy kis rafináltság az egészben..:)) majd rájössz :))
2011. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A klikk az nem alkalmazás hanem egy szolgáltatás. Kapsz netet 3 hónapig ingyen túlforgalmazás nélkül.

Lemondani meg úgy tudod majd, hogy felhívod az ügyfélszolgálatot és lemondod.

De ha azt gondolod, hogy lemondod aztán újra aktiválod nem fog menni.

2011. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi a trükk első? Kérlek mond el.
2011. máj. 4. 21:43
 4/6 bp1985 ***** válasza:
Simán, felhívod a 1220-at, és lemondod. Nem kerül pénzbe, mielőtt még valamelyik okos kitalálja.
2011. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az elsõ vagyok..az a rafináltság h átbasznak..én is megrendeltem minden happy csak aztán 2nap múlva küldte az smst h ennyi volt nincs tovább mert túlléptem..és közben van telimra progi ami számolja h menyi mbt használtam el..20mb se volt..:-)
2011. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bp1985 ***** válasza:
A vicces pedig az az egészbe, hogy megrendeltem, majd leküldték, hogy felfüggesztik, mert nincs pénz a kártyámon. Ezt sehol nem írták le a neten, illetve a reklámba sem volt benne, hogy csak pozitív egyenleggel lehet megoldani.
2011. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!