Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék interneten keresztül...

Szeretnék interneten keresztül SIM kártyát igényelni bármelyik hazai szolgáltatótól. Hogyan tudok?

Figyelt kérdés
Sajnos itt a közelben sehol sincs elérhető közelségű üzletük, ezért szeretném interneten megrendelni. A Vodafone oldalán láttam, hogy online shopon keresztül tudok rendelni, de ez a funkció nem működik.
2011. máj. 4. 22:12
 1/1 anonim válasza:
T-mobile oldalán van egy olyan, hogy 'MyT-mobile' oda kell beregisztrálnod, és már rendelheted is, annyi az egész, hogy rákeresel a keresőmezőben (SIM kártya), kiválasztod, hogy kártyás, vagy előfizetéses, és hogy mikor esedékes a fizetés (utánvéttel, vagy utalással). Én már rendeltem így, és sikeresen meg is érkezett. Bár mivel DHL hozza házhoz, fölösleges megadni mikor érkezzen a futár, akkor jön, amikor neki jólesik. Tehát azon a napon tanácsolt otthon marani
2011. máj. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!