Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen játékokat/programokat...

Milyen játékokat/programokat ajánlotok amit letölthetek ingyen az android marketről?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Programok közűl kötelező: Astro file managger, Antivirus, Advanced Task killer (és szerintem még egy kicsit a Bluetooth File Transfer).


Játékok közűl a legjobbak: Angry birds és Angry birds rio, raging thunder (én gépről ráraktam a telóra a NFS shiftet) és SpeedX 3D full&free.

2011. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi meglesem őket:)
2011. máj. 5. 16:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Minden ingyen. Magyarországról csak az ingyenes alkalmazások elérhetőek.

Azt töltesz le amit akarsz. Ami jól szokott jönni egy fájlkezelő, meg egy videólejátszó mert a legtöbb telefon esetében az alap lejátszó nem támogat sokféle formátumot.

2011. máj. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
amugy az ATK az mire jó?:$
2011. máj. 5. 16:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Ki tudod lőni vele a háttérben futó dolgokat. De nem igazán van értelme, mert az android úgyis leállítja magától a háttérben futó alkalmazásokat ha túl kevés a hely ahhoz, hogy el tudjon indítani egy másik alkalmazást.

Meg ha ész nélkül használják akkor elég sok meglepetés is érheti az embert.

2011. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de hát a futó alkalmazásokat énis "manuálisan" le tudom állítani
2011. máj. 5. 16:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Amiket én nagyon szeretek:


Angry Birds

Angry Birds Rio

Skype

Google Sky Map

RunKeeper

Shazam

Sonic Mosquito (ezt majd nyáron kipróbálom...xD remáélem használ a szúnyogok ellen..xd)

Moon 3D

Winamp

Break The Bricks

Cardio Trainer

Drinking Water (én sajnos keveset iszok..ez figyelmeztet, hogy igyak xD )

WomanLog


és még van rengeteg..:D

2011. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat... most van mit letöltenem:DD
2011. máj. 6. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!