Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket Nokiát vegyem a...

Melyiket Nokiát vegyem a kettő közül?

Figyelt kérdés
Nokia c3-01, vagy Nokia x3-02. Mindkettő gombos és érintőképernyős is egyben. De a kettő közül nem tudok dönteni. Help! :)
2011. máj. 5. 22:15
1 2
 1/17 bp1985 ***** válasza:
Ha jót akarsz magasnak, akkor nem nokiát veszel. Az érintős telefon még nem megy nekik túlságosan.
2011. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy régóta Nokia párti vagyok. Volt más telefonom is (sony-ericsson) de maradnék a nokia-nál... Most is az van, csak érintőképernyős. Nincs vele bajom, csak nagy és nehéz.
2011. máj. 5. 22:37
 3/17 Morfologus ***** válasza:
kerüld el a nokiát, régen tudtak jókat gyártani, de a maiak szärt se érnek!
2011. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

idézet a nokiától:


"„Az első iPhone-t 2007-ben mutatták be, és mi azóta is képtelenek vagyunk olyan termékekkel előrukkolni, ami hasonló felhasználói élményt nyújtana. Az Android alig több mint két éve jelent meg a piacon, de ezen a héten már átvették tőlünk a vezető szerepet az okostelefon-szegmensben. Ez egyszerűen hihetetlen.""


[link]

2011. máj. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Furjadék* ***** válasza:

Nemtudom mi van veletek skacok, de miért kell szídni a NEM okostelefon nokiát.Ez csak egy "fullos" középkategórás telefon, képernyője akkora mint a Samsung Champé, nemmelessleg van még benne normális kamera, és FÉMHÁZ(jönnék a Samsung Galax S/S2 vel, de akkor én lennék a gonosz, hogy az hibátlan, meg súlycsökkentés, meg anyámkínyja).Elismerem az Android sikereit, nem arról van szó, de nekem a rendszer nagyon nem jött be, ezért nem is vennék(maximum HTC Sense felülettel, mert az a UI-k csúcsa Androidfronton)semmilyen Samsung, LG csodát.Alsóbb kategóriájú érintősök(S5230, Champ, Wink Style, Gs290)-et ez a modell szerintem veri, érzékenységben mindeképpen.A többi funkcióban is, hisz holvan a fémház, 5megás kamera(esetleg vaku), és persze az S40 es platform.

Nem minden telefonnak kell csúcskategóriás érintősnek lennie, hisz akkor keveseknek lenne, de az alsóbb kategóriákban ez a két modell szerintem nagyn jó pozicióban van, hacsak nem legelöl.


Zárásképpen meg énis ezek közt vacilálok:X-et, ha zenére jobbankéne, szeritem fiatalosabb is.

C-t ha jobban kéne a vaku, elegáns kinézet.

2011. máj. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Furjadék* ***** válasza:
Bocsássatok meg, de ez már régóta ért bennem:D
2011. máj. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hahóóóóóó! A kérdésemre nem tud senki sem konkrét választ adni?? Lehet, hogy az android meg az ipod és társai sokkal jobbak, de én ilyen hiper-super telefonokra nem vágyom. Nem vagyok már tini sem, úgyhogy az is hidegen hagy, mi épp a menő.

Tehát, még egyszer: a 2 telefon közül melyik jobb: nokia x3-02, vagy nokia c3-01?

2011. máj. 5. 23:11
 8/17 A kérdező kommentje:
Kedves Furjadék! Szivemből szóltál az imént...! :)
2011. máj. 5. 23:15
 9/17 anonim ***** válasza:
az x3
2011. máj. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sztem is X3 a másik szerintem elég érdekesen néz ki :D
2011. máj. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!