Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet még venni "hagyományos"...

Lehet még venni "hagyományos" okos telefont?

Figyelt kérdés

Szeretnék telefont venni, de valahogy nem vagyok biztos benne, hogy az érintőképernyő jó választás lenne, sok töltögetés, nagyon figyelni az érintőképernyőre stb...Ezért "hagyományos" gombos telefont szeretnék inkább, viszont nem tudom melyik jó. maximum 40 000Ft esetleg talán kitolhatom 50 000Ft-ig a keretet.Olyat szeretnék ami nem romlik el egyből, bírja a gyűrődést, és jó lenne ha nem kéne minden nap a töltőn lógnia.Wifi legyen benne ingyen internetezéshez, normális fényképező rendszer video felvétellel, zenét lehessen hallgatni rajta és esetleg ha még lenne rá jó pár izgalmas érdekes unaloműző játék is az is előny lenne.

Aki tud jót ajánlani az írhatna pár típust, ha van jó akkor akár 50-60eFt-ért is de a végső határ a 60 000Ft, nem akarok szart venni ezért inkább kérdezgetek.


2011. máj. 6. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. máj. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem ilyen van,lehet kapni feketében is,érintője csak a zenelejátszónál,meg a fotózásnál működik.egyébként slide-os,gombsora jó.8 megapixel-es kamera,jó zenelejátszó,Wifi és belefér a keretedbe...
2011. máj. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

AZ Aino nem épp okostelefon, de nem rossz.

A Nokiának vannak még nyomógombos Symbianos telefonjai pl. E51, E52, E75, N82, N95 stb. csak kicsit régiek.

2011. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem a kamera volt az egyik döntő az Aino mellett,de a fő ok,hogy nagyon tetszik...csak ajánlani tudom.persze a Nokiák is nagyon jók.
2011. máj. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nokia e52 t Bátran merem neked ajánlani.Imádom :X xD
2011. máj. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nokia c5-oo

okosteló

szép képeket csinál tudom kicsi a kamerája de attól még szép képet csinál

2011. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
E52
2011. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!