Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes megvárni az iPhone 5-öt?

Érdemes megvárni az iPhone 5-öt?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak az iPhone 4-et, de nemsokára ki fog jönni az 5.Ugye abba 2 magos processzor lesz.A5.Érzékelhető lesz a sebességkülönbség?Még a Samsung GS2-n gondolkozok, de nem nagyon szeretem a Samsungot.

Szerintetek melyiket vegyem?i4,i5, vagy SGS2?


2011. máj. 6. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem sürgős most a teló akkor várd meg az 5-öt de annyi erővel meg 3 hónap múlva lehet kijön a 6 és azt is érdemes lenne megvárni ... szóval ez ilyen se ide se oda helyzet, szerintem (nem kell belekötni ez az én véleményem, a nem egyetértésed ne itt fejezd ki) várd meg az 5 öt, az 5 jobb mint a samsung (szerintem).
2011. máj. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 6 biztos nem 3 hónap múlva fog kijönni, eddig évente dobták piacra az iphoneokat, én a helyedbe megvárnám ha lenne rá pénzem, de valószínű a márkát fizeted ugyanúgy mint a 4nél.
2011. máj. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha megjelenik rohadt drága lesz majd, annyit meg nemfog érni. a 4 most viszonylag megfizethető áron (már akinek) kapható. annál gyorsabb meg minek kell?
2011. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg az 5-öt, és akkor vedd meg a 4-est mert lejjebb fog menni az ára. Így jársz majd a legjobban.
2011. máj. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!