Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen gyorsan használódik el...

Milyen gyorsan használódik el a képernyővédő fólia a mobiltelefonhoz? (érintőképernyős)

Figyelt kérdés

Kedden veszek érintőképernyős mobilt, és akarok rá venni fóliát. Nem fogom egész nap nyomkorászni. Azért kérdezem, mert nem tudom eldönteni, hogy egyet, vagy többet vegyek a fóliából. Ha többet veszek, olcsóbb.

Használ valaki érintőképernyőshöz ilyen tollat úgy, hogy rajta van a fólia is? Úgy is jól érzékeli a telefon az érintést? Mert azon gondolkodok, hogy lehet, hogy veszek hozzá tollat is. Érdemes olyat venni?

Nokia c6-01-hez konkrétan.


2011. máj. 7. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
5530asom van, már másfél éve, és az eredeti fóliát hagytam rajta semmi baja...
2011. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tokba hordod nem kell folia...mert gondolom vigyazol ra....nekem anno 5800mnak volt tolla,de nem surun hasznaltam. A foliat meg mindig egybol levettem,mert engem szemely szerint zavart....tokba hordom es 1 karc sincs rajta.
2011. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Rendelj innen fóliát, ez nyújtja a legnagyobb védelmet. 30 év garanciát kapsz rá, ha megkarcolódna ami nem valószínű csak vissza kell küldened és ingyen kicserélik.

2011. máj. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Brando fóliát kapsz 1-2 ezerért. Én rendesen nyúzom, rendszeresen a pda-val túrázom, veszem fel a pontokat, mostanában pár homokfúvásban is részt vettünk, kézzel-ceruzával gyúrom, szóval használom rendesen, nem cukorból van :) Így is hónapokig tart, mire kicsit karcos lesz. Ahogy te használnád, évekig jó maradna.
2011. máj. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat:D
2011. máj. 8. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!