Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy WP7 milyen...

Android vagy WP7 milyen telefont vegyek? Mindekettő op rendszer tetszik de nem tudok dönteni. :/ légyszi érveket is irjatok

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 22:24
 1/6 Tom Benko ***** válasza:
Android. A wp csillaga leáldozóban van. Elég csak az utóbbi idők téglásító frissítéseire gondolni.
2011. máj. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Android, indokhoz en is faradt vagyok
2011. máj. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 blex ***** válasza:

vicces egy új oprendszerről azt mondani, hogy "leáldozóban van a csillaga".. egyébként a samsungokra most éppen szüneteltetik az update-et, de a többi telefon már megkapta.

egyébként a wp7 majd ősztől, a következő update-től lesz igazán jól használható, de persze ez nem jelenti azt, hogy mindenképpen addig kell várni egy vásárlással.

az android egy régebbi, ezért kiforrottabb rendszer, több alkalmazással (mondjuk nem a szám, hanem a minőség számít, de az androidról ilyen téren nem tudok nyilatkozni), viszont a wp7 általánosságban sokkal gyorsabban és simábban működik.

az androidot jobban testre lehet szabni, hackelgetni. az én problémám csak az, hogy a legtöbb készüléknél ez nem egy lehetőség, hanem egyszerűen szükséges ahhoz, hogy jól lehessen használni.

szóval igazából az a konklúzió, hogy ha sokat szeretnél foglalkozni a telefonoddal, akkor android, ha pedig egy szebb (személyes vélemény :) és gyorsabb rendszert szeretnél, akkor wp7.

2011. máj. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tom Benko ***** válasza:
Igazad van. Nem lehet leáldozóban a csillaga. Fel sem bírt rendesen kelni... :) Az androidon sem szükséges a hackelés, nekem például egyszer sem kellett, mégis megy simán, gyorsan. Sőt, nagyon gyorsan.
2011. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Android. WP7 szerintem csak erőtlen próbálkozás volt a Microsoft részéről...
2011. máj. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
WP7. Azert mert olyan sok Android fan van ...xd
2013. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!