Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van androidra olyan program,...

Van androidra olyan program, amivel lasított videofelvételt lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 13:14
 1/3 anonim válasza:

Ha arra gondolsz, hogy olyan felvételt szeretnél, ami lassítva is folyamatos és nem akad, akkor ahhoz leginkább olyan kamera kell, ami több képkockát vesz fel másodpercenként.


Ha (igénytelen) szaggatós lassítás is jó, arra sztem minden mezei videószerkesztő program alkalmas.


Ha arra gondolsz, h felvétel közben lassítva vegye fel, akkor gondold át még egyszer a kérdést :D

2011. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor, ha a kamerája hardverből/firmwareből támogatja a nagysebességű videofelvételt. Mert ugye ahhoz, hogy lejátszva lassított legyen a felvétel, a normálisnál gyorsabban (nagyobb fps-sel) kell felvenned.

Ha viszont lejátszásnál megelégszel egy kisebb képkockaszámmal (kisebb fps-sel), olyan lassított videót bármilyen viddeoból lehet készíteni. Csak szaggatottabb lesz a lejátszás.

2011. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. válaszoló igazadvan.Lassítva szeretném felvenni.:D

2. válaszoló köszi.Szerintem akkor már bebuktam,mert,ha támogatná a lassított felvétet,akkor alapból lenne benne gondolom.Amm 29 fps-el vesz a videót és szerintem ez nem sok.:D

2011. máj. 8. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!