Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudok android programok...

Honnan tudok android programokat a gépre letölteni és onnan a telefonra?

Figyelt kérdés

Vagy gépen keresztül a telefonra.A lényeg az hogy ne a telóm adatforgalmát zabálja, hanem a gépemét.

Meg lehet ezt valahogy oldani?

SE x8


2011. máj. 8. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Beírod gugliba a keresett program nevét és utána azt, hogy "apk". Kikeresed a megfelelőt majd mented pc-re vagy a teló memkártyájára(ha szükséges csomagold ki).

Kell, hogy a telón legyen egy fájlkezelő pl:astro, es,

amit csak marketről tudod letölteni.

Engedélyezd a beállításoknál az "ismeretlen forrásokat" és a fájlkezelővel keresd meg az apk fájlt és telepítsd.


Vagy ha van wi-fi routered akkor arra fel tudsz csatlakozni az x8-al és lesz net a mobilodon.


Vagy egy másik megoldás a Connectify-me nevű program, ehhez win7 és wifi-vel ellátott pc szükséges.

2011. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pc-ről nem nagyon tudsz letölteni, de Androidot csak okostelókba raknak tehát wifi-vel rá tudsz csatlakozni egy hálózatra (már minden sarkon van) és akkor teljesen ingyen netezhetsz, adatforgalom nélkül.
2011. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Astrom az van.

Majd nézelődök..:)

Azért kérdeztem, mert már egy pár dolgot leszedtem marketről és túl léptem (1 hét alatt) a megengedett adatforgalmamat, még szerencse hogy nincs túlforgalmazási díj, csak belassít.

Viszont a gépembe is mobil net van, és szívesebben használnám az mert 14G-ám van ott.

A wifi azért nem játszik, mert itthonról nem tudok senki netére rácsatlakozni (vagy mert nincs senkinek, vagy le van védve) este meg munkából haza fele, semmi kedvem megállni olyan helyen ahol van net elérhetőség. :)

2011. máj. 8. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!