Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230-nál nem támogato...

Samsung S5230-nál nem támogatott fájltípus a jar, csak a jad, ez miért van? Az előzőnél jó volt.

Figyelt kérdés
Volt egy S5130-am,telenoros,picit másabb volt a menüje,kevesebb dolog volt,de simán futottak rajta a jar-os játékok,most vennem kellett újat (hosszú..),ami kártyafüggetlen,és most nem jó a jaros fájl rajta:S egyik barátnőmnek is olyan,hogy nem játssza le a jar-t,azért örültem h nekem meg igen,de mostmár nekem sem az új...Lehet ezzel valamit kezdeni?
2011. máj. 9. 17:59
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Firmware frissítés kell, ami garanciavesztéssel jár, és utána menni fog.
2011. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:S:S az nem jó..direkt a garancia miatt kellett másik,mert az előző javítása nagyon drága lett volna,és pont lejárt a garancia,minden kis javítása több ezer lenne..azért vettem inkább egy újat,amire hosszú a garanciaidő+kártyafüggetlen:S
2011. máj. 9. 21:02
 3/5 bp1985 ***** válasza:
Hát igen, nem egy megbízható telefon az s5230. Gondolom a kijjelződ halt meg benne, mint az s5230 90%-ában.
2011. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen...:S
2011. máj. 12. 22:01
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Na, lottómat fel is adom, hátha ott is nyerek, mint itt:) Kár volt mégegyszer ezért pénzt adni, de reménykedj, hogy ebbe nem fog meghalni ugyanúgy a kijelző. fw frissítést meg ha csinálsz, akkor úgy fogsz járni, mint az előzővel, hogy több lesz a leves, mint a hús.
2011. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!