Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a vilag LEGJOBB telefonja?

Melyik a vilag LEGJOBB telefonja?

Figyelt kérdés

Melyik az a telefon amelyik tenyleg mindent ismetlem MINDENT tud amit egy telefon tudhat?Szuperokos telefon!

Melyik ez es miert?

Velemenyek tapasztalatok barmi johet!!!


2011. máj. 10. 19:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Nem legtobbet eladott ceg (tehat hogy legtobbszor eladtak a ceg), hanem legtobbet elado (legtobb telefont elado) :D Kicsit furcsan kerdezted.


Amugy Nokia az elso, csak en meg igazi okostelefont nem lattam Nokia-bol, szoval azt nem is irtam.

2011. máj. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Kinek mi....számomra a samsung galaxy s. ...Nem az sgs2 is simán tökéletes:)
2011. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
vicces h láttál embereket SGS2-vel mikor meg sem jelent még:) ebből is látszik h az iphone 4 a csúcs, mindenki csak másolja de senki nem érheti utól! a win7-et hagyjuk az egy vicc kategória... mik azok a csempék?:) nagyon elborult
2011. máj. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem jelent meg. De màr kb 1 hònapja régòta elörendelhetö. Csak azért nem megy a hosszú ö mert mobilrol irok.
2011. máj. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
éns2 jó telefon azt szögezzük le. de kijön az iPhone5, és az jobb lesz, mert különben nem érné meg a fejlesztés. amúgy meg van egy HTC is a képben, a sensation. ajánlanám figyelmébe az s2 faneknek a htc sense és a touchwiz összehasonlítását.
2011. jún. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

iphone 4 / samsung galaxy S2 / HTC DESIRE HD


válasz magad! szerintem jelenleg ez a 3 legjobb!! :D


majd ősszel jön az iphone 5 és samsung galaxy s3 majd meglátjuk!!!

de az iphone-ban mit sporolnak azzal a hülye kamerával??

samsungokba,nokiákba mindig belevágnak egy minimum 5 általában 8 megás kamerát!!

2011. jún. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Most talán SGS2.

De utána olvaamm egy angol oldalon h jövőre a legjobb az a Sony Ericsson Xperia Leon lesz (Igaz h Windows Phone 8) lesz rajta

2011. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 gaborr25 válasza:
43%
nokia n8
2011. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
hát sztem a galaxy s2 az nagyon odab@sz de én nekem elég a kis kp502 :D
2011. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
háááát azért nokia n8 a világ legjobb telefonja az azért túlzás, de mindenesetre jó telefon... Én nagyon kíváncsi leszek a Nokia N9-re [link]
2011. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!