Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Ace-nek a 3,5" kijelző...

Samsung Ace-nek a 3,5" kijelzőn menyire lehet látni meg hogy "csak" 320x480 a felbontása?

Figyelt kérdés
És menyire gyors a telefon? Angry Birds-t menyire viszi? Multi-touch-nál menyire akad?
2011. máj. 10. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

menyire lehet látni meg hogy "csak" 320x480 a felbontása? Semennyire, ez egy teljesen jó felbontás, semmi pixel


És menyire gyors a telefon? Eléggé...android, 800mhz, 512 ram


Angry Birds-t menyire viszi? szépen viszi


Multi-touch-nál menyire akad? semennyire

2011. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor viszont Ace-t veszek jó vételnek tűnik legalább Samsung e2550-ről ráváltok erre.Az Android lagalább hozza a követelményeimet!:P
2011. máj. 10. 23:01
 3/5 anonim válasza:
én tegnap kaptam meg az ace-t és nekem "mindent" elvisz akadás nélkül szerintem meg érte a 25.000ft jo kis teló
2011. máj. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Annyi pénzért megéri amennyibe kerül. Nekem személy szerint nem jön be, de ennek egyszerű oka van. Iphone 4 után egyik telefonnak sem tetszik a képe, kivétel a komolyabb samsungok-é, mert azok odacsapnak a Super Amoled Plus-al! Mondjuk azt megjegyezném hogy amikor nekem Ace volt a kezemben nagyon akadt...de ezt be lehet tudni annak hogy a telefon használója szét "tuningolja"...!
2011. máj. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem monjuk még nem volt szerencsém IPhone-hoz de samsung e2550 után az ace olyan mint trabant után ferrari.
2011. máj. 13. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!