Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elveszett Vodafone-os SIM...

Elveszett Vodafone-os SIM kártya pótlása megoldható ingyen?

Figyelt kérdés

Elveszett sim kártya pótlása 4700 HUF a vodafone -nál.

Ami szerintem pofátlanul drága.Valahogy meg lehet kerülni a rendszert és ingyen/minimális összegért visszaszerezhetem a számomat?

Sajna feltöltő kártyás volt és volt is rajta kb. 5K pénz.

Nem bánnám ha az is megmaradna.A számhordozás jutott eszembe de azzal úgy látom bukom a pénzt :(


2011. máj. 10. 23:08
1 2
 1/14 bp1985 ***** válasza:
Nem lehet ingyen. Miért lehetne? Te hagytad el, nem a vodafone. Ki kell fizetned azt a pénzt, nincs mese. Vagy veszel egy új kártyát, ha nem kell a számod.
2011. máj. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Toto652_89 válasza:
Javaslom a levegőt! Használd sokat! Az MÉG ingyen van...
2011. máj. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a pénzt az mindenkép bukod az eredeti sim nélkül. a számhordozásér is fizetni kell és jó sok idővel, macerával jár, valamint az új sim árát is kikell csengetned.
2011. máj. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A kártyaegyenleget nem bukja, ha új sim kártyát kér. A pénz nem a "kártyán" van rajta, hanem a kártya által azonosított előfizetői folyószámlán. Az új SIM kártyát pedig a régi folyószámlájához rendelik...

A legolcsóbb megoldás a SIM kártya újbóli igénylése, hiszen így az 5000 Ft-os egyenleget visszakapja, viszont elbukja a 4700 Ft-os díjat. Ellenben ha pl. számhordoz, akkor bukik az egyenlege, így a vesztesége a teljes 5000 Ft.

2011. máj. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

számhordozás évekkel ezelőtt is kb. 4k volt, plusz egy SIM ára, szóval jó esetben is ugyanott tartasz.

mert szerinted nekik nem macera az ügyeidet intézni, kártyát csinálni, blabla? Annak van díja. Kikerülhetetlen, bocsi.

2011. máj. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Megoldható ingyen! Találd meg a kártyát! Miért hiszi azt mindenki, hogy a mai világban bármi is ingyen van?
2011. máj. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

kb. 1,5 millió forintot hagytam már a vodánál.

Egy ilyen apróságot azért már elvárna az ember

hogy egy nyamvadt sim kártyát pótoljanak.

(egyébként elveszett=ellopott.de ez úgy sem érdekel senkit.igazából nem is lényeges.a tegyél feljelentést típusú válaszok elkerülése végett írtam elveszettet)

2011. máj. 11. 13:36
 8/14 bp1985 ***** válasza:
Én havi 200-250 ezret telefonálok a telenornál, és mégsem sírtam, amikor ki kellett fizetnem a kártyacserét.
2011. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
havi 250k-t? akkor egész nap telefonálsz és csak aludni állsz meg? :D
2011. máj. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

igazából a kérdés az volt,hogy kijátszható e vagy sem a dolog.A telefonálási szokások nem volt kérdés.

Gondolom a havi 250k meg céges.Azt meg úgy is költségként elszámoljátok.Én viszont magamnak fizetem.

Nekem nincs rá felesleges pénzem.ha annyira ki lennék tömve szerinted bohóckodnék itt ilyen kérdéssel?

2011. máj. 11. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!