Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobileos Vairy Text II...

T-mobileos Vairy Text II (alcatel OT-806) telefonomat Angliában tudom használni?

Figyelt kérdés

Inkább sms küldésre használnám kint.

Már rémhíreket olvastam, hogy be sem fogom tudni kapcsolni a telefont, nem hogy használni.Ez most akkor hogy van?

Egy hetes kiruccanás lesz, egyedül megyek ott várnak, tehát használnom kell bármi baj lehet.


2011. máj. 11. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Jól olvastad.

2. A telefon 2G hálózaton tud üzemelni, ott is van ilyen.

3. Viszont Angliába nem támogatja a roamingot a T-mobile.


Így bekapcsolni be tudod, de hívás se ki, se be.

4. Vigyél magaddal aprópénzt a telefonszámmal együtt hogy fülkéből tudj telefonálni.

2011. máj. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

áh basszus akkor ezért nem találtam tmobile oldalán Angliát a nemzetközi hívás listáján, azt hittem Én vagyok vak.

és a telenornál nem tudod esetleg hogy azzal lehet?

2011. máj. 11. 12:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor úgy írom hogy egyik hazai szolgáltató sem roamingol Angliába.
2011. máj. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de a telenor akkor mégis, most néztem meg és Anglia benne van.
2011. máj. 11. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a T-ről tudtam biztosan meg a Vodáról, a Telenort pedig úgy hallottam hogy nem jó, de ha az megy, akkor hajrá.
2011. máj. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bp1985 ***** válasza:
Ha nem roamingol, akkor hogy tudtam kint telefonálni szerinted????
2011. máj. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát most már ott tartok, hogy ahány ember annyi félét mond,most átjött egy ismerősöm aki nemrég volt kint 20as és 30as és mindkettőt tudta használni roaming nélkül!!!

ha te is tudtad használni akkor én is, ezek szerint!

2011. máj. 11. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!