Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen programokat/alkalmazáso...

Milyen programokat/alkalmazásokat szoktak feltenni az okostelefonokra?

Figyelt kérdés
Samsung wave 723-at szeretnék veni,de sok helyen olvasom, h mivel nem androidos hanem badas, kevés a program rá. Nem tudom itt milyen programokra gondolnak, mert lehet h nekem nem is lesz szükségem olyanokra
2011. máj. 11. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Androidos mobilokon szarok a gyári programok, kb mindet le kell cserélni, ha jó telefont akarsz, ezért kell sok elérhető program, hogy tudj válogatni.
2011. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bada-ra ott van a Samsung Appstore ahonnan tudsz majd alkalmazásokat leszedni. Ha meg olyan alkalmazást teszel fel amire nincs szükséged akkor letörlöd.
2011. máj. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de itt konkrétan milyen alkalmazásokra gondoljak?
2011. máj. 11. 16:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Amilyen megtetszik. Időjárásjelző, óra widget ébresztő óra (a gyári helyett), fájlkezelő (ha nem lenne de szerintem lesz), üzenetkezelő ha nem tetszene a gyári (de nem tudom, hogy ilyen van-e Badara)
2011. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!