Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen előfizetős tarifát...

Milyen előfizetős tarifát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Amióta eszemet tudom feltöltőkártyás tarifát használok. Nem szoktam sokat telefonáli így sokáig kibírta egy 3000es feltöltőkártya. Sajnos munkámból kifolyólag az utóbbi időben sokat utazok így a párommal is sokkal többet beszélek telefonon. Ezért gondoltam, előfizetéses kártya bevezetésén. Én is és a párom is vodafon-osak vagyunk. Olyan tarifa érdekelne amivel tudnánk együtt ingyen beszélni. Mit tudtok ajánlani? Sajnos a barátnőm telefonszáma adott azt nem lehet megváltoztatni, tehát az én kártyámnak kell az övéhez viszonyulnia. Válaszotokat előre is köszönöm.
2011. máj. 12. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
ez attól függ mennyit beszélsz, tarifától függően megvan egy bizonyos perc, amit ingyen lebeszélhetsz, pl 90, 180. a 90 percesnek 3000 ft körül van a havidíja. minél több percet foglal magába nnaál több a havidíj természetesen
2011. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!