Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki aki ért az android...

Valaki aki ért az android rendszerhez elmagyarázná hogy mi a lényege?

Figyelt kérdés

Az androidos telefonnak igazodnia kell a szoftverhez, vagy elég ha csak android kompatibilis a készülék és akkor bármelyik verzió mehet rá ha kiszolgálja a szoftver hardverigényeit?

A lényeg hogy ha most veszek mondjuk egy android 2.0-ás készüléket és betör egy új verzió akkor én azt csak akkor tudom használni ha veszek egy mégújabb készüléket vagy egyszerűen csak frissíteni kell?


2011. máj. 13. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Az androidot bármikor frissítheted, de csak addig a verzióig ameddig hivatalosan vagy stabil-tört verzióba megjelent. Pl lenne egy Galaxy Spicád amire a hivatalos verzió a 2.1 de te használhatod 2.2-vel is mert megjelent csak nem hivatalosan. Hardverigénye nincsen neki de csak olyan telefonra lehet felrakni amin alapból az van. Rakhatsz fel egy 2.0-s telóra akár 1.6ot is onnan teljesen testreszabhatod te. De mondom hogy csak stabilat rakj fel azt is csak akkor ha fórumokon utánakérdeztél hogyan lehet ha alapból nemtudnád
2011. máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha veszel egy 2.0ás telót akkor addig tudod frissíteni amíg a gyártó kiadja rá a frissítést. Ez olcsóbb telefonoknál 1 max 2 szokott lenni, a drágábbaknál meg addig amíg "meg nem unják" a frissítgetést.


[link]

2011. máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát gondolom csak nem nehezebb mint a firmwarefrissítés. Azt is csináltam már házilag és elsőre sikerült.

Majd beleásom magam a témába.


Köszönöm a válszokat.

2011. máj. 13. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!