Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letiltott T-s iphone 3g?...

Letiltott T-s iphone 3g? (bővebben bent)

Figyelt kérdés
T-mobilos iphone 3g jailbreakelt, 04.15.05 bb-vel, szóval nem függetleníthető, de fel van rá téve az ultrasn0w, eladtam, és az illető azt mondja, hogy bevitte tesco-s tmobile üzletbe, ahol azt mondták, le van tiltva. a telefon kártyás csomagban lett véve, nincs függetlenítve és ugye nem volt semmilyen más simmel használva. most akkor mivan? :D
2011. máj. 14. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nálad még működött de nála már nem, akkor valószinűleg ő a hibás / át akar verni.
2011. máj. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kártyás csomagban lett véve akkor biztosan nem tiltották le. Csak előfizetésest tiltanak ha nincs fizetve a havidíj.
2011. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ez mennyire biztos, hogy csak előfizetésest tiltanak le?


illetve ha felhívom a t-mobilet, milyen adat alapján tudják megmondani, hogy le van-e tiltva? és azt hol tudom megnézni az iphoneban?


köszönöm az eddigieket.

2011. máj. 14. 20:10
 4/5 anonim ***** válasza:
biztos, hogy csak előfizetésest. úgy tudod megnézni, hogy nem lehet vele telefonálni
2011. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Telefont, azaz IMEI számot olyan esetben tiltanak, ha pl. ellopták vagy ehhez hasonló ok és van határozat a rendőrségtől és az alapján a szolgáltató letiltja azt az IMEI számot, ami a telefoné. Így a telefonnal már nem lehet hívni, sms-esni stb... Ha nem lett fizetve a számla pl. egy előfizetés esetén akkor csak a kártyát tiltják, de attól a telefon még használható.


Remélem segítettem...

2011. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!