Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudom, hogy egy alkalma...

Honnan tudom, hogy egy alkalmazást lehet-e Sd kártyára tenni?

Figyelt kérdés
Előre szeretném tudni, nem amikor letöltöttem és akkor a mobilon kiderül, hanem lehet vhogy előre tudni? (Marketröl szedem le az appokat, ott írja vhol?, mert nem láttam én)
2011. máj. 15. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Marketen a leírásban ott szokott lenni, hogy Support app2sd vagy support move to sd.
2011. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, most alapból megnéztem 6 appot és egyiknél se volt oda írva, akk azokat nem is lehet? (igazábol még semelyiknél se láttam ilyet)
2011. máj. 15. 12:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor lehet nem támogatják. Megnéztem én is most 1-2 alkalmazást ami nálam is fenn van és a kártyára is tudtam rakni, de nem is írták, hogy ezt is tudná (pl. opera mobile).

Viszont még mindig ott van, hogy elolvasod az alkalmazáshoz írt hozzászólásokat. Hátha ott valaki leírja.

2011. máj. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!