Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissen feltöltött 10. 000...

Frissen feltöltött 10. 000 Ft-om tűnt el hirtelen! Wifi fogyaszt pénzt? Gondolom sokan fogják majd a fejüket, de még soha nem neteztem mobilról, felesleges pénzkidobásnak tartottam. Tovább lent.

Figyelt kérdés

Itthon kábelnetem van, vezeték nélkül is használható, jelszóval védett. Beüzemeltem az új Galaxy S telefonom és naivan azt hittem hogy az itthoni netre csatlakoztam, kérte a jelszót is, de gondolom nem, mert egy idő után jött az sms, hogy 300 Ft alá csökkent a kártyámon a díj, mikor majd 11.000-rel kezdtem. Vagy csupán a wifi használata is pénzbe kerül? Ha nem, akkor hova csatlakozott, ami levitte a pénzem?

Nem netezgettem rajta, leginkább a beállításokat csináltam meg, de megnéztem működik-e a net, a GPS, a facebook fiókomba léptem be egyszer, hogy beállítsam a jelszavát és a youtube-ra léptem be hogy megy-e rendesen rajta a videó, de mindössze ez pár perc volt és ezután a telefonbeállításokkal szórakoztam órákig. Erre lefogyott az egész pénzem. Mit csináltam rosszul? Hogy kerülhetem el ezt legközelebb?

Örülnék a normális válaszoknak, így is szép kis tanulópénz volt.:S


2011. máj. 16. 15:46
 1/7 bp1985 ***** válasza:
Hát valamiért nem sikerlt felcsatlakoznia a wifire. Nincs mese, máskor várd meg, míg csatlakozik.
2011. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, de akkor hova lépett fel ha nem wifire? Hogyan lehet kikapcsolni azt és beállítani hogy csak wifivel csatlakozzon?
2011. máj. 16. 16:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Mobilnetet használtad... Hívd fel a szolgáltatót, hogy minden internet előfizetést (beleértve a havidíj nélkülit is, ilyen pl a Netstart a T-mobile-nál)

Vagy a telefont állítsd be, hogy csak a wifit használja..

2011. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasónlókép jártam,igaz "csak" 2000-Ft körüli összeggel egy az új x-8-al.Le kell tiltani az adatforgalmat ez természetesen a wifi-re nem hat,viszont a kártyáról nem vonja le a pénzedet.
2011. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mobilnet, értem, köszönöm a normális válaszokat!:) Extra hülyén éreztem magam amikor lement róla a pénz. Holnap elintézem és köszi még egyszer!
2011. máj. 16. 19:10
 6/7 A kérdező kommentje:
Netem is el tudtam intézni szerencsére, kiderült hogy aktiválva volt a Net Start.:S Most lemondtam, igaz kicsit későn, de egy életre megtanultam..
2011. máj. 16. 21:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonló képen jártam én is, csak kevesebb összeg ment le. Bár én magamtól kapcsoltam be a NetStart-ot az ingyenes Facebook miatt, teljesen kiment a fejemből.. Másnap megnyitottam a böngészőben a Google-t, abban a hiszemben, hogy WiFin keresztül csatlakozok épp a nethez. Nos, épp hogy megnyílt, már jött is az SMS, hogy 300Ft alá csökkent pénz. Majdnem földhöz vágtam a mobilt mérgemben... Nagyon ideges voltam, bár nekem csak 3000Ft-om veszett el.. De a semmiért ez is soknak számít. Ráadásul előtte való napokban töltötte föl nekem anyám a kártyám, és ott újságoltam neki, hogy szuper, most így van több mint négyezer a kártyán. Mikor mondtam neki, hogy megint kéne tölteni, nem kicsit volt idegbeteg... De hasonlóképp voltam én is.
2011. aug. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!