Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri várni erre a telóra?

Megéri várni erre a telóra?

Figyelt kérdés

Egy jó telefont szemeltem ki, a neve Samsung Galaxy Ace.

Csak az a baj hogy az ősök ellenkeznek ellene mert túl ága.

Megéri várni pár hónapot?

Vagy egyáltalán várjak?

Ezeket a kérdéseket kellene megválaszolni.


2011. máj. 17. 06:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Magánvéleményem: nekem nem kéne, mert mai szinten teljesen tucat kinézete van, semmi exkluzivitás nincs benne.

Idővel esnek a telefonok árai, tehát ha most van használható készüléked, akkor mindenképpen érdemes várni.

Ha megvan rá a pénzed, akkor most is megveheted, ha ennyire ez kell neked.

Próbálj magad is tenni a pénz előteremtéséért.

2011. máj. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Mennyiért vennéd?

Egyébként nekem tetszik, sztem ez egy jó telefon, nekem a kinézetével sincs gondom...

2011. máj. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
50 ezret fizetnék érte előfizisen
2011. máj. 17. 14:43
 4/7 A kérdező kommentje:

hupszla az előző értelmetlen lett =) bocsesz

na, 50 ezer forintot adnék érte

2011. máj. 17. 15:50
 5/7 anonim válasza:

Második vagyok.

Előfizetéssel, gondolom 1, de inkább 2 éves hűségnyilatkozattal? Hát, úgy én is sokallom. Ha nagyon ezt a telót szeretnéd, akkor talán tényleg megérné várni kicsit, hogy lejjebb menjen az ára.

2011. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a kommented!

És még jó a régi kicsit kopott de jó ! xD

2011. máj. 18. 15:28
 7/7 anonim válasza:
Engem is gondolkodóba ejtett az Ace. Ha mindenképp Samsungot akarsz, akkor spórolj. De ha csak az android, a jó fényképezés, a gyorsaság, stb. a kikötésed, várd meg a Zte Skate telót. Nagyon sok pozitívumot olvastam róla.
2011. máj. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!