Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy 3+net jó vétel?

Galaxy 3+net jó vétel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Szeretnék venni egy Samsung Galaxy 3-at.

Az ára 24000Ft lenne (Vodafonnál+előfizusan)de azért ilyen olcsó mert két évig vennem kellene hozzá netet.Ez 1600Ft-ba kerülne hónaponta és 500Mb adatforgalommal(vagy mi) kapnám.

Én nagyon sokallom ezt az 1600-at mert két évre összesen ez 38400Ft lenne.

De így a teló egész olcsónak mondható hisz jelenleg kártyafüggetlenül vagy Vitamaxba 40-45k-ba kerül.

Szerintetek megéri? Amúgy ez az akció május utolsó napjáig tart.Köszi a norm válaszokat.


2011. máj. 17. 15:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
ez most új, vagy készülékváltás?
2011. máj. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Hogyérted? Am ez új készülék lenne.
2011. máj. 17. 15:15
 3/33 anonim ***** válasza:
teljesen új előfizetés, vagy már van egy és csak telefont cserélsz?
2011. máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
csak telót cserélek.Előfizus Sim-em már van
2011. máj. 17. 15:20
 5/33 anonim ***** válasza:

szerintem annyira nem.


ZTE Blade-el sokkal jobban lehet netezni a nagyobb kijelző és a sokkal jobb felbontás miatt. és az is ebben az árkategóriában van.

2011. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

cserélj díjcsomagot. nem hozzá vegyél egy plusz netet, hanem nézz utána, hogy milyen díjcsomagok vannak, amikben van net.


szépen nekülsz, előveszed az utolsó néhány számlád, csinálsz egy excel táblázatot, amivel kiszámolod, hogy a netes csomagokkal ez mennyibe került volna és kiderül, hogy érdemes-e plussz netet venni, vagy inkább csomagot kell cserélni.


nem kis munka, nekem anno kb. fél napig tartott, amíg mindent véginéztem, beírtam, de megérte. jóval jobban jártam, mintha csak vettem volna mellé netet.

2011. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Aha csak az a baj hogy nem az én nevemen van ez az egész úgymond "Sim kártya flotta" hanem a Muteromén.Persze én fizetem a telószámlám meg majd a netet is. Csak hát nem szeretnék (és nem is tudok) díjcsomagot váltani.

Ezért is kérdeztem. Megvegyem vagy ne?

2011. máj. 17. 15:28
 8/33 anonim ***** válasza:

"ZTE Blade-el sokkal jobban lehet netezni a nagyobb kijelző és a sokkal jobb felbontás miatt"


a felbontás igen, az éppen a duplája. a kijelző szerintem nem számottevően nagyobb, és kb. fele annyi ideig bírja akku, pedig a g3 sem egy nagy szám ebből a szempontból...

2011. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
aztán az mit számít hogy meddig bírja az akku? minden okostelefont naponta kell tölteni úgyis. a blade meg sok használattal simán kibírja 1 napig
2011. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Mert az igaz hogy olcsó lenne a mobil de a net meg elég drága :S
2011. máj. 17. 15:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!