Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az oka, hogy a...

Mi lehet az oka, hogy a telefonom nem ismer fel bizonyos hívókat, akiknek a száma benne vannak a telefonkönyvben? Formátum ugyanaz, mégis van pár ismerősöm, aki ha hív, nem írja ki a nevét a telefonom, csak a számot.

Figyelt kérdés
Nokia C7 ha ez számít
2011. máj. 18. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Kitalálom!

T-mobile?

Előfizetés?

Hívd az ügyfélszolgálatot és aktiváltasd a hívószámkijelzést! 200 Ft/hónap

2011. máj. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát barkóbában nem vagy jó...


1. hívószámkijelzés be van kapcsolva

2. nem azt írja, hogy magánszám, vagy rejtett hívás, hanem szimplán nem társít nevet a számhoz, hiába van elmentve

3. nem minden hívónál fordul elő, csak néhány személynél. Pl. páromnak 2 száma van, mindkettő külön-külön benne van a telefonkönyvemben, más névvel, mégis, ha az egyikről hív, ott nem írja ki a nevét, csak a számot


De mivel nem derült fény a rejtélyre, tényleg inkább az ügyfélszolgálatot hívom! Hátha ott tudnak segíteni!

2011. máj. 19. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát... sajnálom, hogy nem találtam el! :)

Esetleg minden telefonszámot úgy írj be a telefonodba, hogy +36-al kezdődjön

2011. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Úgy vannak... :) Mármint +36-tal kezdődnek.


Ezért is tettem fel itt kérdést, mert már tényleg nincs ötletem, hogy mi lehet a baj, és páromnak se, aki némileg képben van ilyen téren!


Úgyhogy holnap tényleg felhívom az ügyfélszolgálatot!

2011. máj. 19. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!